KOA Speer RK73H1ETTP49R9F
Res Thick Film 0402 49.9Ω 1% 0.063W(1/16W) 100ppm/℃ Molded SMD Punched Paper T/R
WeChat QR Code
产品联系
Company: 深圳市捷比信实业有限公司
Phone: 0755-29796190
Address: 深圳市宝安区翻身路富源大厦1栋7楼
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
产品电阻
型号编码RK73H1ETTP49R9F